Plany rozwoju

Ukraińska sieć Lviv Croissants otworzyła 6. lokal i ujawnia plany

Znamy miasta, w których Lviv Croissants podpisała już umowy na uruchomienie kolejnych lokali pod swoim szyldem. Sieć obrała ostry kurs na Polskę - 1 czerwca otworzyła 6. bar w naszym kraju.
Podziel się
Zdjęcie: Katarzyna Pierzchała

W Dzień Dziecka, z samego rana, ruszył lokal przy ul. Polnej, czyli w wysokotrafikowym punkcie stolicy. Działa tu w okolicy bardzo dużo biur, jest Politechnika Warszawska, a co być może najważniejsze - stacja metra Politechnika, ważny punkt przesiadkowy dla tysięcy warszawiaków.

Lviv Croissants przy ul. Polnej jest w narożnym budynku, z ogródkiem, dzięki czemu jest świetnie widoczny nawet ze sporej odległości. Jest to lokal w pełni franczyzowy.

Jak dowiedział się serwis HandelExtra.pl, bar przy Politechnice jest pierwszym, który ruszył w czerwcu, ale nie ostatnim. Najprawdopodobniej za tydzień otworzy się punkt przy ul. Rzeczpospolitej na Wilanowie, chwilę później ruszą lokale przy ul. Marszałkowskiej oraz w galerii przy Dworcu Wileńskim. Wszystkie trzy to lokalizacje w Warszawie.

Ale nie tylko na stolicę nastawiona jest sieć Lviv Croissants. Podpisane są już umowy franczyzowe w Szczecinie i Rzeszowie, finalizowane są też negocjacje w Gdańsku. Wywodzący się z Ukrainy operator intensywnie pracuje ponadto nad uruchomieniem biznesu w USA.

Lviv Croissants to ukraińska sieć franczyzowa o szerokim asortymencie dużych, świeżo upieczonych croissantów z różnym nadzieniem. W swoim ojczystym kraju prowadzi ponad 140 lokali, z czego ponad 50 w samym Kijowie.

handelextra newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera.
 
stats