Mc Donald's

Najsłynniejsza kanapka McDonald's na Tik Toku

McDonald's
16 sierpnia wystartowała kampania „Mak na TikToku”, która otwiera oficjalny kanał marki na platformie.
Podziel się
 Kontent, który pojawi się na profilu kanapki skupiony będzie wokół idei kreatywnej opartej o żartobliwy, a także zarazem prosty przekaz. Do udziału w kampanii zaproszono również popularnych na platformie twórców, którzy wyróżniają się swoim dowcipnym stylem. Wpisując się w ideę kreatywną, influencerzy tworzą swoje własne interpretacje „Maka na TikToku”, w przewrotny sposób łącząc kultowe produkty marki ze scrollowaniem ulubionej apki.
Do 30 sierpnia specjalna promocja
W pierwszych dniach trwania kampanii na profilu @mcdonalds_polska pojawią się dedykowane kody, które upoważniają do odbioru specjalnych zestawów promocyjnych. Oferta będzie dostępna dla odbiorców aplikacji mobilnej McDonald’s Polska na stronie głównej, pod kafelkiem „Mak na TikToku”. Z oferty można skorzystać w restauracjach marki, po aktywowaniu promocji i użyciu jej unikalnego kodu. Promocja obowiązuje do 30 sierpnia.
- Planując launch kanału McDonald’s na TikToku, zależało nam, aby dotrzeć do nowych grup odbiorców aktywnych w mediach społecznościowych oraz wpisać się w charakterystyczny humor platformy. Wymagało to otwartości, spontaniczności i odwagi. Dlatego zdecydowaliśmy się na proste, żartobliwe podejście kreatywne, które symbolicznie komunikuje nasz główny przekaz. Zapraszamy do obserwowania i dołączenia do zabawy - mówi Magdalena Wasilewska, brand manager McDonald’s Polska. 
Aktywacja otrzymała wsparcie z zakresu działań digital i PR. Za opracowanie idei kreatywnej, strategii kampanii, moderacją social media i obsługą aktywacji w aplikacji odpowiada Dentsu Creative (Isobar). Działania PR powierzono agencji 24/7Communication.

handelextra newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera.
 
stats