Minigastronomia

School Dog, czyli tym razem fioletowy hot dog w Żabce

Żabka Polska
Z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego Żabka wprowadza do swojej oferty fioletowego hot doga z orientalnym sosem curry. To kolejna limitowana wersja kultowej przekąski.
Podziel się
School Dog z orientalnym sosem curry będzie dostępny w ofercie Żabki od 30 sierpnia do 12 września br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 5,50 zł przy zakupie z aplikacją Żappka.
Na tym nie koniec atrakcji. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, czyli w poniedziałek 4 września br., Żabka zaprasza do swoich sklepów na hot dogi nie tylko uczniów, organizując Happy Hours w godz. 9:00-13:00. Korzystając z promocji, dowolnego małego hot doga z oferty sieci, w tym Prymusa z sosem orient curry, będzie można kupić w cenie 3,99 zł. Promocja nie obejmuje Hot Dogów Max oraz Hot Doga amerykańskiego.
Powrót do szkoły być może umili też specjalna promocja na lody Kaktus. Tylko w poniedziałek, 4 września br. kupując dwa dowolne lody marki – do wyboru lody na patyku, w rożku i lodowa kanapka – drugi tańszy z nich klient otrzyma za 1 zł.
Dobrze wiedzieć
Hot dog to niekwestionowany król ciepłych przekąsek z oferty Żabki. W sumie w ub.r. sieć sprzedała prawie 74 mln hot dogów, a w najlepszym sprzedażowo dniu – ok. 370 tys. hot dogów, co 3 sekundy.

Żabka zadbała także o to, aby w jej asortymencie znalazły się produkty, które sprawdzą się jako pożywna i smaczna przekąska w przerwach między lekcjami. I tak w cenie 2,80 zł/szt., przy zakupie dwóch sztuk, dostępne będą wybrane przekąski marki własnej Haps!, m.in. suszone chipsy z jabłka, kulki owsiane z czekoladą, żelki wiśniowo-bananowe, migdały, pistacje prażone solone czy truskawka suszona słodzona. Produkty Haps! to porcje idealne na raz w opakowaniach z funkcją łatwego otwarcia (laser scoring).
Wracając do limitowanych wersji hot dogów, to przypomnijmy, że w Żabce były już Black Dog i Love Dog. Ostatnio, z okazji rozpoczynającego się lata i nadchodzących wakacji, a także z okazji przypadającego 4 lipca Dnia Hot Doga Żabka wprowadziła wtedy do swojej oferty limitowaną, „słoneczną” wersję tej ulubionej przekąski klientów, czyli Summer Doga.
Żabka Polska
Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem najszybciej rozwijającej się sieci sklepów typu convenience w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych formatów na świecie, otwierając ponad 4000 nowych sklepów w latach 2016-2021. Ponad 17 milionów konsumentów mieszka nie dalej niż 500 m od jej najbliższego sklepu. W październiku br. Żabka będzie świętować ćwierćwiecze działalności. Jak dowiedział się HandelExtra.pl w kalendarz obchodów wpisuje się otwarcie Żabki nr 10 000.handelextra newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera.
 
stats