Biedronka

W sklepach sieci do wygrania bilety na mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Biedronka
Od 14 sierpnia kupując w Biedronce artykuły z wizerunkami piłkarzy, można wygrać m.in. podwójne bilety na mecz Polska – Mołdawia i koszulki z autografami piłkarzy.
Podziel się
Na młodych fanów piłki nożnej w Biedronce czekają specjalne produkty piłkarskie, które - jak podkreśla sieć - mają inspirować do osiągania jak najlepszych wyników w nowym roku szkolnym. Uczniowie mogą zdecydować się na zeszyty A5 32 kartki w cenie 3,49 zł za sztukę lub A5 60 kartek za 3,99 zł, kołozeszyt A5 200 kartek w cenie 7,99 zł, blok techniczny A4 10 kartek z dodatkiem kibica w cenie 3,99 zł, czy teczkę A4 z gumką w cenie 5,99 zł. Kupując jeden z powyższych produktów piłkarskich, zaprojektowanych wspólnie z PZPN i dostępnych wyłącznie w sklepach Biedronka, można „wejść do gry” i wziąć udział w konkursie organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Piłkarze reprezentacji to prawdziwi idole dla dzieci, stąd inicjatywa, aby najmłodsi wymyślili dla nich kreatywne, bohaterskie pseudonimy. Na szczęśliwców, którzy pomogą naszym zawodnikom znaleźć nowe przydomki, czeka 50 podwójnych biletów kategorii 1. na mecz Polska-Mołdawia, 10 zaproszeń na oglądanie oficjalnego treningu reprezentacji Polski i 2 koszulki z autografami piłkarzy.
Jak wziąć udział w  konkursie? Na okładce jednego z piłkarskich produktów należy zapisać wymyślony dla reprezentanta Polski w piłce nożnej kreatywny pseudonim, następnie zrobić zdjęcie i wysłać je poprzez stronę www.laczynaspilka.pl/heroes-club/. Konkurs trwa do 15.09.2023 r.

handelextra newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera.
 
stats