E-Handel

Pyszne.pl w czterech kolejnych miastach

W każdej z nowych lokalizacji powstaną dodatkowe miejsca pracy, a w sumie zatrudnienie w Pyszne.pl znajdzie ok. 100 kurierów.
Podziel się
Zdjęcie: Pyszne.pl
Zabrze, Koszalin, Stargard i Wałbrzych to cztery nowe miasta, w których dostępna jest usługa logistyczna Pyszne.pl. Dodatkową usługą jest możliwość dostarczania zamówień poprzez kurierów serwisu. Dotychczas korzystały z niej restauracje z kilkudziesięciu miast w kraju, a od teraz dostępna jest w czterech kolejnych - w Zabrzu, Koszalinie, Stargardzie oraz Wałbrzychu.

– Otwarcie usługi logistycznej Pyszne.pl w kolejnych miastach oferuje naszym partnerom restauracyjnym nowe możliwości. Korzystając z obsługi zamówień przez zewnętrznych dostawców, lokal ma możliwość rozszerzenia działalności bez konieczności powiększania załogi. Właściciel otrzymuje usługę dopasowaną do potrzeb prowadzonego biznesu, która zapewnia dostępność kurierów odpowiednią do liczby wydawanych zamówień – tłumaczy Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający i współzałożyciel Pyszne.pl.

Pyszne.pl dowozi jedzenie z restauracji, które dotychczas nie były dostępne w serwisie lub nie oferowały możliwości złożenia zamówienia z dowozem bądź realizowały dostawy we własnym zakresie. To między innymi takie marki jak McDonald’s, KFC, Burger King czy Berlin Döner Kebap, a także restauracje, piekarnie i cukiernie, sklepy.

Grupa kurierów i kurierek Pyszne.pl liczy w całym kraju ponad 1800 osób. Wraz z wdrożeniem usługi dostaw na nowych, lokalnych rynkach powstaną również miejsca pracy. Firma planuje na początek zatrudnić w każdej z lokalizacji od 20 do 35 pracowników. W sumie zatrudnienie w Pyszne.pl znajdzie w nowych lokalizacjach około 100 kurierów.  Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, pozwalającą na elastyczny dobór godzin pracy, możliwość dopasowania pracy do innych zajęć lub studiów.

W nowych lokalizacjach zamówienia będą opierać się w większości na dostawach samochodami. Dodatkowo, kurierzy i kurierki będą wspierani przez sprawdzony już model dostaw rowerowych i skuterowych na krótszych dystansach.

Usługa logistyczna Pyszne.pl cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Średni krajowy wynik ocen dostaw to 4,5/5, przy średnim czasie realizacji dowozów jedzenia przez Pyszne.pl nie przekraczającym obecnie 40 minut.

handelextra newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera.
 
stats