Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
North Coast

Bezalkoholowe koktajle Dolce Vita

North Coast
Letnie orzeźwienie od włoskiej marki Giacobazzi.
Podziel się
Nowe koktajle Dolce Vita od Giacobazzi to bezalkoholowe napoje gazowane typu ready to drink. Można je pić w wersji gotowej dodając jedynie kruszonego lodu, albo zmieszać z ulubionym alkoholem, tworząc tym samym lekkie i wykwintne drinki na letnie przyjęcie.
Koktajle dostępne są w trzech wersjach. Dolce Vita Mojito Equivocado o smaku „Mojito” i Dolce Vita Blackberry Equivocado o smaku jeżyn świetnie smakują z dodatkiem rumu oraz Dolce Vita Margartita Equivocado o smaku truskawkowym, który tworzy idealny duet z  tequilą.
Co istotne Dolce Vita to naturalne koktajle, które produkowane są bez substancji konserwujących. To doskonała propozycja na upalne lato.

O Giacobazzi
Giacobazzi to winnica zlokalizowana w Nonantola, w prowincji Modena, mieście słynącym z dobrego jedzenia i postaci takich jak Enzo Ferrari i Luciano Pavarotti. Historia firmy rozpoczyna się w 1958 roku dzięki Angelo Giacobazzi, który wraz ze swoimi synami Antonio i Giancarlo postanawia rozbudować i wzmocnić małą rodzinną winnicę. Niedługo potem nazwa Giacobazzi staje się synonimem Lambrusco i włoskiego Spumante. Giacobazzi to innowacyjna marka, która niekonwencjonalność uczyniła swoim znakiem firmowym. Dała początek wielu pionierskim konceptom, takim jak wino w tetrapacku oraz w puszkach.
handelextra newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się do bezpłatnego newslettera.
 
stats